خانه / سیاسی / کانون های بسیج رسانه البرز حماسه ۹ دی را گرامی داشتند

کانون های بسیج رسانه البرز حماسه ۹ دی را گرامی داشتند

image_pdfimage_print
 کانون های بسیج رسانه استان البرز با صدور بیانیه های جداگانه حماسه ۹ دی را گرامی داشتند و بر اهمیت بصیرت مردم در مقابل فتنه ها تاکید کردند.

 

کانون های بسیج رسانه استان البرز با صدور بیانیه های جداگانه حماسه ۹ دی را گرامی داشتند و بر اهمیت بصیرت مردم در مقابل فتنه ها تاکید کردند.

 

متن این بیانیه های به نقل از سازمان بسیج رسانه استان به این شرح است:

بسم ربّ الشهدا و الصدیقین
یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ
اسلام عزیز درطول تاریخ ۱۴۰۰ساله خود شاهد فتنه ها، خیانت ها وحوادث ناگوار فراوانی بوده است. دشمنان حق ودنیاطلبان همواره برای فریب مردم فضا راغبارآلود نموده اند و به گمان خود زمینه براندازی نظام را فراهم ساخته بودند. غافل ازاینکه دست قدرت الهی پشتیبان این ملت است و نمی گذارد اهریمن بدسگال برتخت سلیمان چیره گردد.
نزدیک به چهل سال است که از روزهای بیداری ملت مسلمان ایران میگذرد. ملتی که با وعده ، ان تنصر الله ینصرکم همواره  یثبت اقدامکم بوده است.

این ملت شریف در طی این سالها در جهت هم قدم شدن با اولیای الهی و امام زمان عج از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. اما همانطور که شیطان قسم خورد تا بشر را از مسیرهدایت منحرف سازد ، اعوان وانصاراو امریکا وصهیونیسم و استکبار جهانی نیزبسیار تلاش کردند تا این ملت را از مسیر حق بازدارند اما ملت بزرگ ایران هربار پاسخی درخور و بموقع به این نقشه های شوم دادند.
به یاری پروردگارمتعال، روشنگری های رهبرعالیقدر انقلاب وخبرگان و علمای حوزه ها و اساتید دانشگاه و خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و بصیرت و بیداری مردم مؤمن ایران اسلامی کارساز شد و روز نُه دی سال ۸۸ اتفاق افتاد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.
عاشورائیان به صحنه آمدند تا از انقلاب برآمده از خون امام حسین علیه السلام و شهدای کربلادفاع کنند. دست قدرت الهی و امدادهای غیبی به فریاد مردم رسید و مملکت را از این تؤطئه استکبارجهانی نجات داد.
مقام معظم رهبری مد ظله العالی درباره قیام ۹دی می فرمودند: «هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این کارها کارهائی نیست که با اراده‌‌‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است».
بسیج رسانه شهر گرمدره نیز نفس به نفس ملت شریف ایران در راستای اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمانهای نظام مقدس و ولایت، حماسه نهم دی را گرامی می دارد.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
“بسیج رسانه  شهرگرمدره”

بسیج رسانه شهر ستان نظرآبادنیز با بزرگداشت این روز آورده است:

بسم ربّ الشهدا و الصدیقین

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِی الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

نزدیک به چهل سال است که از روزهای بیداری ملت مسلمان ایران میگذرد. ملتی که با وعده ، ان تنصر الله ینصرکم همواره  یثبت اقدامکم بوده است.

این ملت شریف در طی این سالها در جهت هم قدم شدن با اولیای الهی و امام زمان عج از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. اما همانطور که شیطان قسم خورد تا بشر را از مسیرهدایت منحرف سازد ، اعوان وانصاراو امریکا وصهیونیسم و استکبار جهانی نیزبسیار تلاش کردند تا این ملت را از مسیر حق بازدارند اما ملت بزرگ ایران هربار پاسخی درخور و بموقع به این نقشه های شوم دادند.

درانتخابات پرشور مردمی سال ۸۸ ، که نشاط وتحرک همه جانبه احزاب و پویایی سیاسی را برای جامعه درپی داشت ، خبیثان عالم این پیروزی را تاب نیاوردند وباردیگر با کمک جاهلان ومنافقان زمان ، این عسل را درکام ملت حلاحل کردند ، اما آنچه که انتظار نداشتند بیداری وبصیرت ملتی غیور و مومن بود.
درشرایطی که خس وخاشک زمان در غبار و هیاهوی وزش بادهای غرب وشرق اجازه هیچ سخن واستدلال عاقلانه و طرح هیچ سندی رانمی‌داد ملتی مومن وبصیردریکی ازحساس ترین ادوار پس ازانقلاب باردیگر به میدان آمد.

چه بسیار هموطنانی که همه چیزخود را دراین سراب باطل ازکف دادند درحالی که هیچ یک از آن به اصطلاح بزرگان حتی لحظه ای به یاد آنان سکوت نکردند و زمانی که خود ومنافع خود را درخطر یافتند به ریا، زبان به تملق واظهار ارادت به انقلاب گشودند وتابه امروز اینچنین است.

در حالی که پس از انتخابات سال ۸۸ که در درونش آزمون حکمیت برای این ملت داشت. دشمنان و معاندان فتنه ای بپا کردند ولی این ملت پرشعورباردیگر حماسه آفرید و نشان داد که لحظه ای ازآرمانها واهداف انقلاب اسلامی دست نخواهد کشید.

مردم سرزمین شکوهمند ایران اسلامی نشان دادند که ولایت را با جان و دل درک کرده و حریم ولایت خط قرمز آنان است.

ودراین شرایط بود که رهبرعظیم الشان انقلاب به روشنگری پرداخت و از درب نصیحت وارد شدند، پند واندرز دادند وخواستند که ازصفوف ضدانقلاب برائت بجویند که تا به امروز آنها سر باز زدند، که این خود سندی محکم است برنفاق آنان.

قیام نهم دی ماه سال ۸۸ حاوی این پیام بود که این ملت بپای عهدش با امام زمان خود و نایب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ایستاده است و دست مایه ی بازی های سیاسی ودشمنی ها و توطئه ها نخواهد شد.
سرانجام و پس از هتک حرمت عاشورای حسینی ملت ولایت مدار تاب نیاورد و با خیل عظیم مشتاقان انقلاب جلوه گر وحدت امت اسلامی شد و در مقابل فتنه ای شوم همچون فتنه ی سال های جنگ ، دفاعی مقدس و جانانه کرد.

بسیج رسانه شهرستان نظرآباد ضمن پاسداشت یوم الله نهم دی بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهن اسلامی در راستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و این نظام الهی تاکید کرده و به دفاع جانانه جوانان ولایی و انقلابی این سرزمین ازحریم مقدس ولایت و فرامین ولی امرفرزانه انقلاب مباهات میکند.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

“بسیج رسانه شهرستان نظرآباد”

 

همچنین بسیج رسانه ساوجبلاغ نیز آورده است:

 

روز نهم دی به واسطه حرکت عظیم و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار شد. حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

یوم‌الله ۹ دی ماه در سال ۱۳۸۸ روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است. بدون شک این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌نمایاند.

در روز ۹ دی بودند جوانان و نوجوانانی که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب اسلامی، در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند؛ این حضور بی‌نظیر دشمن را برای ضربه به انقلاب ناامید کرد.

حماسه بزرگ ۹ دی مظهر دلدادگی مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ارزش‌های اسلامی را به نمایش گذاشت.

نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.

این روز ایستگاه پایانی و مهر بطلان فتنه ۸۸ بود.فتنه ای که به بهانه تقلب در انتخابات آغاز و با حمله به مقدسات در روز عاشورا چهره اصلی خود را نمایان کرد و گرچه مسئله برای اصحاب بصیرت از همان آغاز روشن بود.

کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ ضمن تقدیر از ملت حماسه‌ساز،همچون گذشته آمادگی خود را برای پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) اعلام می‌دارد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme