خانه / اخبار کوتاه / دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه شهر گرمدره با اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره صورت گرفت.

دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه شهر گرمدره با اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره صورت گرفت.

image_pdfimage_print

دیدار  اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه شهر گرمدره با اعضای شورای اسلامی شهر گرمدره صورت گرفت.

محمد منیعی مسئول بسیج رسانه شهر گرمدره در سخنانی با اشاره به اولویت های کار رسانه ای با رویکرد بسیجی گفت: کارکردن برای خدا، عمل کردن به تکلیف، نترسیدن از غیرخدا و صادقانه کار کردن از مختصات کار بسیجی در همه حوزه هاست و این موارد در بخش فعالیت های رسانه ای نیز جزو شاخص های مهم است.

وی گفت: اعضای بسیج رسانه با پرچم و پلاک بسیجی به عنوان فرهنگ سازانی که در حوزه رسانه ها احساس مسوولیت می کنند وارد میدان شده اند.

داود سعیدیان مهر نایب رئیس و دبیر کمیسیون فرهنگی  شورای اسلامی  این شهر  ، در این دیدار در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه مطبوعات گفت: رسانه ها به دلیل نوع کار و ارتباط با اقشار مختلف، اشراف قابل توجهی به مسایل و مشکلات جامعه دارند، بنابراین توجه به دغدغه های رسانه ها در حوزه های اجتماعی فرهنگی، اقتصادی و سیاسی توجه به خواسته ها و نظرات مردم است.

میلاد آفرین مسئول فرهنگی کانون بسیج رسانه نیزدر ادامه این نشست  از اهمیت دادن امور فرهنگی در سطح شهر واعلام  همکاری با کلیه واحدهای فرهنگی شهر خبر داد .

منیژه برقی مسئول امور خواهران نیز افزود: رسانه ها با انتقال دغدغه های جاری در جامعه به مسوولان و مدیران دستگاه ها و ستادهای مربوطه می توانند راهگشا و مثمرثمر باشند. با توجه به نقش رسانه در بحث حجاب وعفاف باتاکید بر مراقبت جدی از عفت و تحکیم بنیان خانواده در شرایط کنونی کرد و اظهار داشت: افسردگی و تشویش فکری امروز در جوامع محصول رسانه‌‌ای فاقد محتوای ارزشی است و لازم است برای مقابله با وضع موجود در بحت تولید محتوا دقیق‌تر و هوشیار تر عمل کرده و محتوای دینی تولید کنیم.

معصومه صلواتی نیز در  امور شهدا ودفاع مقدس ضمن یادآوری از شهدای گرانقدر شهر واختصاص نام دو کوچه تبرک به نام شهید اندرزگو وشهید اسحاقیان از اعضای شورا تشکر نمود .

رضا سلگی رئیس شورای اسلامی  این شهر  ، در این دیدار در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه مطبوعات گفت: رسانه ها به دلیل نوع کار و ارتباط با اقشار مختلف، اشراف قابل توجهی به مسایل و مشکلات جامعه دارند، بنابراین توجه به دغدغه های رسانه ها در حوزه های اجتماعی فرهنگی، اقتصادی و سیاسی توجه به خواسته ها و نظرات مردم است.

وی همچنین از حمایت همه جانبه شورا از بسیج رسانه یاد نمود و در این رابطه اعلام نمودند که بسیج رسانه می تواند در تمامی جلسات علنی وغیر علنی شورای اسلامی حضور داشته باشد .

حامد سیار نیز در بحث کمیته عکاسان از مشکلات صنفی عکاسی خبری در شهر مواردی را اشاره نمود.

حامد منیعی روابط عمومی بسیج رسانه نیز در خاتمه این نشست از اعلام برنامه های انجام شده این کانون تا به حال و برنامه های آتی کانون گزارش عملکرد را ارائه نمود .

در خاتمه این نشست تابلو تمثال رهبری به دفتر شورای اسلامی اهدا گردید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme