خانه / ورزشی / نوجوانان البرز رتبه سوم کشوری مسابقات کونگ فو را کسب نمودند .

نوجوانان البرز رتبه سوم کشوری مسابقات کونگ فو را کسب نمودند .

image_pdfimage_print

رئیس هیئت کونگ فو البرز:
کسب رتبه سوم کشوری مسابقات کونگ فو توسط نوجوانان / ۲طلا و ۲ برنز سهم البرز شد

رئیس هیئت کونگ فو استان البرز از کسب رتبه سوم تیمی استان البرز در مسابقات کشوری نوجوانان کونگ فو خبر داد و گفت: ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز در ۵ وزن مختلف نوجوانان سهم این استان شده است.

به گزارش خبرنگاریاس نیوز، سید علی اکبر میروکیلی عصر جمعه در حاشیه مسابقات کونگ فو نوجوانان و نونهالان کشور که به میزبانی استان البرز برگزار شد، از حضور ۳۱ استان کشور و ۴۵۰ میهمان در این دوره از مسابقات خبر داد و اظهار کرد: ۳۲۰ بازیکن در قالب تیم های نونهالان و نوجوانان استانی در مسابقات کنگ فو کشور حضور داشتند.

رئیس هیئت کونگ فو استان البرز در ادامه با بیان اینکه ۲۶۰ نفر از شرکت کنندگان به مسابقات راه یافتند، از کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز توسط نوجوانان البرزی خبر داد و گفت: مسابقات انتخابی برای شرکت در این مسابقه کشوری حدود ۴۵ روز پیش برگزار شد که پس از آن تیم های نونهالان و نوجوانان کونگ فو استان البرز در دو اردوی ۲۵ روزه با حضور مربیان به نام استان، آمادگی لازم را برای شرکت در مسابقه کسب کردند.

وی از کسب مقام سوم کشوری تیم های البرزی در مسابقات نونهالان و نوجوانان کونگ فو خبر داد و گفت: بازیکنان تیم های البرزی با حریف های قدرتمند کشور به مقابله پرداختند و توانستند افتخار سوم کشوری را از آن خود کنند.

میروکیلی با بیان اینکه پتانسیل های استان البرز در عرصه ورزش به تمام استان ها به اثبات رسیده است، خاطرنشان کرد: حضور تمام استان های کشور در این مسابقات نشان از این مهم است.

وی از حضور تیم دلجویی در مسابقه نونهالان و نوجوانان کشور خبر داد و تاکید کرد: این تیم از نونهالانی که در مقابل حریف خود شکست می خوردند، دلجویی می کردند.

رئیس هیئت کونگ فو استان البرز هدف از برگزاری مسابقات نونهالان و نوجوانان را استعداد یابی و قهرمان پروری و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه اعلام کرد و افزود: متاسفانه جامعه نوجوان کشور به سمت فضای مجازی و اینترنت ترغیب می شوند که این مهم آنها را از پرداختن به ورزش باز می دارد.

وی ادامه داد: با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی برای نونهالان و نوجوانان، می توانیم آنها را به سمت ورزش سوق دهیم.

میروکیلی با بیان اینکه استان البرز برای اولین بار میزبان مسابقات کونگ فوی نونهالان و نوجوانان کشوری بود، گفت: خوشبختانه اسکان دهی به میهمانان و پذیرایی از آنها به نحو احسن انجام شد اما در نظر داریم در مسابقات بعدی، با برنامه ریزی بهتر، عملکرد مناسبی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار یاس نیوز، مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان کونگ فو کشور با حضور رئیس فدراسیون کونگ فو، دبیر فدراسیون کونگ فو و جمعی از پیشکستوتان و اساتید این رشته ورزشی برگزار شد.

گفتی است، تیم استان های تهران، کردستان و البرز به ترتیب مقام اول تا سوم رده سنی نونهالان و تیم استان های زنجان، کردستان و البرز به ترتیب مقام اول تا سوم رده سنی نوجوانان را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است، ایلیا روستا کهن و امیرحسین ولدی از استان البرز موفق به کسب مدال طلا و همچنین امیر سالار قزلباش و کسری گلکو از این استان نیز موفق به کسب مدال برنز شدند‌.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme