بیانیه کانون بسیج رسانه شهر گرمدره

«بسم الله الرحمن الرحیم
«والفجر و لیال عشر…». دهه ی مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت‌مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهلمین سال عمر پر برکت خود می‌شود که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت‌ها در کشورهای مختلف شده است.
در طول 39 سال گذشته قدرت استکباری آمریکا پیاپی از انقلاب اسلامی ضربه خورده و روز به روز افول یافته و جایگاه خود در منطقه و نظام بین‌الملل را از دست داده است از این رو استکبار همواره علیه امواج کوبنده انقلاب اسلامی پاتک نموده است اما این اقدامات مذبوحانه‌اش کارگر نیفتاده و انقلاب با عزت و اقتدار مسیر تعالی و پیشرفت را طی نموده است
✍️بدون تردید ملت ایران در ۲۲بهمن سال ۱۳۹۶و با گذشت ۳۹ سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی،بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در تمامی شهر های کشور،وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

✍️کانون بسیج رسانه شهر گرمدره در ادامه راه فعالیت های رسانه یی خود  ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح آن عزیز سفر کرده،فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به دوستداران،معتقدان و وفاداران این حرکت پر خروش الهی تبریک و تهنیت گفته و خود را همیشه رهین راه شهدا و امام شهدا میداند .

والسلام.

 

🔸محمد منیعی🔸

مسئول کانون بسیج رسانه گرمدره

✍ ۱۲ بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود شش»