بیانیه کانون بسیج رسانه فردیس

🔸بسم الله الرحمن الرحیم
✅«والفجر و لیال عشر…»

✍️دهه فجر انقلاب اسلامی؛یادآور خاطره ها و حماسه های ملت عظیم الشان ایران به رهبری حضرت امام خمینی قدس سره الشریف است.

✍️حماسه هایی که یوم الله ۲۲بهمن در سال ۱۳۵۷ را در پی داشت و در این روز خدایی،حکومت ۲۵۰۰ ساله طاغوت فرو ریخت و حکومت الله جایگزینش شد.

✍️پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ ،بدون شک یک معجزه الهی و انفجار نور بود که به دست مردی الهی و با تکیه بر ایمان مردم ، تمامی معادلات دنیای مادی را برهم زد.

✍️ انقلاب اسلامی ،قیام ملت ایران در راه خدا بود؛قیامی که جز با نصرت الهی به نتیجه رسیدن و پیروزی آن ممکن نبود.

✍️تجربه ۳۹ ساله ملت ایران در مواجهه با توطئه های نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از جنگ سخت هشت ساله گرفته تا جنگ نرم و فتنه ۸۸ و ۹۶ و همچنین نبرد با تفکیری های دست نشانده اسکتبار ، نشان می دهد که رویارویی جبهه باطل به سردمداری مستکبران عالم بر ضد ملت خدا محور و نظام ولایی ایران پایان ندارد.

✍️براساس این تجربه تاریخی، باید برای صیانت از انقلاب و نظام اسلامی ، هوشمندانه و با بصیرت در تمامی صحنه های دفاع از استقلال و عزت ملی حضوری فعال داشت.و برای قرار گرفتن ملت ایران بر قله های عزت و افتخار تلاش کرد .

✍️دشمنان به تجربه آموخته اند که برای فرو ریختن مردم ایران و باز داشتن ایشان از حرکت، باید موقعیت ولایت فقیه را در جامعه متزلزل و تضعیف نمایند. طراحی کودتای دیگر و فتنه دیگر در سال جاری با سرمایه گذاری ۳۹ ساله دشمنان برای این نقشه شیطانی،نشان می دهد که استکبار جهانی چگونه ستون خیمه انقلاب و امامت امت مسلمان را نشانه رفته است.

✍️بنابراین،هوشمندانه باید با توطئه ها و نقشه های خطرناک و پیچیده ای که هدفی جز مخدوش کردن جایگاه،موقعیت و اعتبار ولایت فقیه و شخص ولی فقیه در جامعه ندارد،مقابله نمود و به تقویت این جایگاه همت گماشت.

✍️شکوه دوباره انقلاب در راهپیمایی ۲۲بهمن،مهم ترین شاخص برای سنجش میزان وفاداری ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی است.

✍️بر همین اساس تمامی رسانه های خبری جهان ،تمامی تحلیل گران مسائل انقلاب و ایران در جهان و تمامی دوستان و دشمنان این انقلاب بزرگ الهی در جهان، به راهپیمایی ۲۲بهمن ملت ایران چشم دوخته اند.

✍️بدون تردید ملت ایران در ۲۲بهمن سال ۱۳۹۶و با گذشت ۳۹ سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی،بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در تمامی شهر های کشور،وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

✍️کانون بسیج رسانه شهرستان فردیس در ابتدا راه فعالیت های رسانه یی خود ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح آن عزیز سفر کرده،فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به دوستداران،معتقدان و وفاداران این حرکت پر خروش الهی تبریک و تهنیت گفته و خود را همیشه رهین راه شهدا و امام شهدا میداند .
والسلام.

🔸بهرام شهبازی 🔸
مسئول کانون بسیج رسانه فردیس
✍️سنه ۱۲ بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود شش