خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / بیانیه بسیج رسانه شهر گرمدره به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

بیانیه بسیج رسانه شهر گرمدره به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

image_pdfimage_print

بیانیه بسیج رسانه شهر گرمدره  به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

💠 ونُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ

اراده ما بر این است که برمستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم، و حکومت آنها را در زمین پابرجا بسازیم.

( سوره قصص/آیه ۵)

پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ بدون شک معجزه‌ای الهی بود که به دست مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم و با تکیه بر قدرت خروشان ملت مومن و آزادی خواه ایران به انجام رسید و چشم امید مسلمانان، مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

۲۲بهمن، روزِ تجلی اتحاد ملی و وحدت اقشار مردم با گرایش های مختلف سیاسی و سلایق متفاوت است که حول محور ولایت فقیه، برای حفظ «استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی» درحرکت و تکاپو است.

استکبارجهانی به سرکردگی آمریکای دون علیه ایران شعار سرداده است، مارا تهدید میکنند و از گزینه های روی میزشان سخن میگویند اما آرزوی استحاله ایران را رئیس جمهوران آمریکا به گور خواهند برد.

روز ۲۲ بهمن، نماد قیام ملت سر افراز ایران اسلامی علیه استکبار جهانی و مزدوران داخلی آنان است. روزی است که در مقابل یاوه گویی های آمریکا و منافقان کور دل ، مردم ایران بر می خیزند و بی شک انقلابی دیگر را رقم می زنند .

یادآوری یوم الله ۲۲ بهمن یعنی یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کردند که “خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است”

درشرایطی که دشمنان و بدخواهان ملت ایران ، به زعم خود تلاش می کنند ملت ایران را از رسیدن به قله های رفیع علم و فناوری و پیشرفت بازدارند مردم همیشه درصحنه و حماسه آفرین ایران اسلامی، در میثاقی دوباره با آرمانهای امام عظیم الشان و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و در لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، بار دیگر با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، دشمن را نا امید کرده و پیام بیداری و آگاهی و مبارزه با ظلم و استکبار و صهیونیسم را در سرتاسر ایران اسلامی طنین انداز خواهند نمود و مشت محکمی بر دهان دشمنان و معاندان داخلی و خارجی خواهند زد.

کانون بسیج رسانه شهر گرمدره  به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امتِ به پا خواستهِ ی ایران اسلامی، با تأسی از مقتدای خویش مقام عظمای ولایت به پاس گرامی داشت سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ، مشتاقانه همگام با مردم با حضوری منسجم و موثر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نموده و بار دیگر به مستکبرین عالم اعلام می نمایند که بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را به خاکِ ذلت خواهند کشید .
از نهضت قاطعانه ی روح الله
شُد دست ستمگران ز ایران کوتاه
با دست تُهی و این همه پیروزی
لا حول و لا قوه الا بالله

کانون بسیج رسانه شهر گرمدره 🇮🇷

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme