خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / آلبوم تصاویر شهر گرمدره / مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید ذبیح الله سلگی برگزار شد + تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید ذبیح الله سلگی برگزار شد + تصاویر

image_pdfimage_print

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید ذبیح الله سلگی شهرک ناصریه شامگاه یکشنبه  با حضور  فرمانده حوزه مقاومت ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم (ع) و جمع کثیری از بسیجیان و قشرهای مختلف مردم در مسجد الزهرا (س) شهرک ناصریه  برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار اندیشه مردم ، مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید ذبیح الله سلگی  شامگاه یکشنبه  با حضور  فرمانده حوزه مقاومت ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم (ع) و جمع کثیری از بسیجیان و قشرهای مختلف مردم در مسجد الزهرا (س) شهرک ناصریه  برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، کلیپی از فعالیت های این پایگاه پخش و مورد استقبال کلیه حضار قرار گرفت.

در ادامه هادی معظمی  فرمانده سابق پایگاه بسیج شهید ذبیح الله سلگی در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات کلیه فرماندهان پایگاه بسیج شهید ذبیح الله سلگی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، بحث شناخت انقلاب اسلامی در بین جوانان را از جمله دغدغه های امروز جامعه برشمرد و گفت: بواسطه برخی شبهاتی که از سوی معاندین و دشمنان نظام در سطح رسانه ها و فضای مجازی مطرح می شود، متأسفانه عده ای از جوانان ما در حالت دوگانگی شناخت اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی قرار گرفته اند.

وی افزود: اهداف، آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی به خوبی از سوی نسل های اول و دوم انقلاب به نسل های سوم و چهارم منتقل نشده است که همین امر ضرورت حضور جدی و مستمر افراد باتجربه و کارکشته نظام را در این عرصه مهم و خطیر می طلبد.

فرمانده سابق پایگاه بشهید ذبیح الله سلگی  در پایان با بیان اینکه محور اصلی اقدامات و کارهای خود بر روی مباحث تربیتی به خصوص حلقه های صالحین و اقامه نمازجماعت در مساجد متمرکز بوده است، از تلاش و همکاری کلیه مسئولین نهادهای فرهنگی و مذهبی و اعضای شورای پایگاه شهید ذبیح الله سلگی در اجرا و پیشبرد برنامه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

پس از صحبت های شاهدی، کلیپی از تصاویر عملکرد و اقدامات وی برای کلیه حضار به نمایش درآمد.

پاسدار ابراهیم شهبازی به عنوان دیگر سخنران این مراسم در سخنانی بسیج را مصداق بارزی از بازوی توانمند نظام توصیف کرد و اظهار داشت: بسیج نقش بسیار مهم و اساسی در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی ایفا کرده است و در حال حاضر هم توانایی حضور پررنگ و تأثیرگذار خود در بسیاری از برنامه های تربیتی و فرهنگی از جمله ارتباط وسیع و روزمره با مساجد و ائمه جماعات را دارا است.

وی پایگاه بسیج سردار شهید ذبیح الله سلگی را از جمله پایگاه های موفق منطقه برشمرد و اظهار کرد: هر جا موفقیتی در این زمینه حاصل شده است به لطف کمک و همکاری بی شائبه مردم بویژه بسیجیان و خانواده های معظم شهدا به دست آمده است.

عبدالرضا رضا پور فرمانده جدید پایگاه بسیج ذبیح الله سلگی نیزبه کلید واژه های مهم مقام معظم رهبری در سخنرانی های امسال خود اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در سخنرانی های امسال خود به کرات از فتنه، نفوذ و جهاد کبیر یاد کرده اند که همین امر می تواند یک هشدار جدی برای همه ما جهت تقویت بصیرت و هوشیاری در برابر حوادث و فتنه های مختلف باشد.

شهبازی  فرمانده حوزه ۱۲۷ در  پایان ضمن تقدیر از زحمات چهار ساله  معظمی  در سمت فرماندهی پایگاه بسیج شهید ذبیح الله سلگی؛ عبدالرضا رضا پور فرمانده جدید این پایگاه را از جمله پیشکسوتان رزمنده و بسیجی منطقه دانست و برای وی در انجام این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت کرد.

در پایان این مراسم، حکم مسئولیت عبدالرضا رضا پور به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید ذبیح الله سلگی قرائت و هدایایی به رسم یادبود از سوی حوزه مقاومت ۱۲۷ به هادی معظمی  فرمانده سابق پایگاه شهید ذبیح الله سلگی  اهدا شد.

 

گزارش تصویری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme