خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / جمعی از اصحاب کانون بسیج رسانه گرمدره از کهریزک بازدید کردند.

جمعی از اصحاب کانون بسیج رسانه گرمدره از کهریزک بازدید کردند.

image_pdfimage_print

جمعی از اصحاب کانون بسیج رسانه گرمدره از کهریزک بازدید کردند.

اصحاب بسیج رسانه یک شنبه عصر ۲۰ اسفندماه ۹۶ میهمان کهریزک البرز بودند و از مجموعه مراکز جامع نیلوفر ،یاس،لاله و خانه گلها بازدید کردند.

اصحاب رسانه هنرمندان و ورزشکاران شهر گرمدره  برای بازدید و آشنایی با خدمات کهریزک به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز آمدند.

امام جمعه شهر گرمدره حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد واثق  که یکی از خیرین آسایشگاه خیریه کهریزک است در این بازدید به دیدار سالمندان زن و مرد مرکز نگهداری شبانه روزی و همچنین کودکان رفتند و با اهدا شاخه های گل فضا ی این مجموعه را معطر نمودند.

حامد منیعی روابط عمومی کانون بسیج رسانه شهر گرمدره   با اشاره به اینکه خدمت رسانی به نیازمندان کهریزک کار بسیار ارزشمندی است تصریح کرد: در راستای تکریم سالمندان رسانه شهر گرمدره در سال  در نظر دارند تعاملات بیشتری با آسایشگاه خیریه کهریزک داشته باشند و در این راستا از تمامی مراکز،کارخانه ها و سازمانها برای رسیدن به هدف، بهره خواهد برد.

اصحاب رسانه ، هنرمندان و ورزشکان با حضور در بخش های مختلف علاوه بر دیدار و گفتگو با تعدادی از مددجویان و سالمندان ابراز خوشحالی و امیدواری کردن و اوقات خوشی را برای آنان رقم زدند. این گروه ضمن تشکر و قدر دانی از مسولان و کارکنان آسایشگاه کهریزک، قول مساعدت و همکاری با واحد روابط عمومی  در بخش انتشار اخبار و تبلیغات رسانه یی را دادند.

آنها ضمن بازدید از بخش کودکان اظهار کردند باید دست کسانی که از این بچه ها مراقبت می کنند را بوسید و برای آنها آرزوی سلامتی کردند.

این  بازدید با پذیرایی از مددجویان و اهداء گل به پایان رسید.

گزارش تصویری

عکس : حامد سیار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme