هر زمان بهار را مشاهده کردید روز قیامت را یاد کنید .

خطیب نماز جمعه گرمدره گفت:هر زمان بهار را مشاهده کردید روز قیامت را یاد کنید .

به گزارش خبرنگار اندیشه مردم ،حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد واثق خطیب  نماز جمعه گرمدره در خطبه‌های نماز جمعه آخر سال گرمدره  گفت: هر زمان بهار را مشاهده کردید روز قیامت را یاد کنید .با توجه به عید نوروز نمازگزاران را به تقوا وپرهیز از مهثیت و به حرف شنوی از پروردگار عالم دعوت نمود .

وی افزود : خوشا به  سعادت آنهایی که در سال 96 بنده خوبب بای خدا وخدمتگزار شایسته ای برای بندگان خدا بودند .وی از واژه عید در قرآن کریم یاد کرد وافزود : وازه عید در قرآن کریم یکبار یاد شده است که بازگشت به روزهایی که ناخوشی ها، تلخی ها ومشکلات از مردم  بر طرف می شود و موفقیت وپیروزی به سوی مردم باز می گردد . امیر المومنین عید را اینگونه تعبیر میکند : عید روزیست که عبادت انسان مورد پذیرش خدا قرار گرفته باشد . و می فرماید : مغفرت الهی شامل حال انسان شده است .

وی همچنین عید را ازنگاه دین الهی یعنی بازگشت به فطرت پاکی که انسان بر اساس آن خلق شده است یاد کرد و افزود هر زمان بهار را مشاهده کردید روز قیامت را  یاد کنید .بهار شبیه سازی کوچکی از روز قیامت است .

وی در خطبه های خود  نمازگزاران را به مراسم اعتکاف  دعوت نمود .

خطیب نماز جمعه در پایان از شهروندان  خواست تا با رعایت قوانین ومقررات رانندگی در ایام نوروز ،  حفظ محیط  زیست و مهربانی در ایام نوروز ،سالی خوش را برای خود و خانواده رغم بزنند .