خانه / اخبار کوتاه / پررنگ شدن مسائل حاشیه ای باعث فراموش شدن مسائل اصلی و اولویتها است.

پررنگ شدن مسائل حاشیه ای باعث فراموش شدن مسائل اصلی و اولویتها است.

image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار اندیشه مردم ،حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد واثق خطیب  نماز جمعه گرمدره در خطبه‌های نماز جمعه گرمدره  گفت: گرمدره  به معنای واقعی کلمه پیشانی استان شود و خوش بدرخشد .

نماز عبادی _سیاسی جمعه گرمدره مورخ ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ ، با حضور نماینده محترم مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله حسینی خراسانی ،  مسولان محترم ، روحانیون و ائمه جماعات مساجد و مردم انقلابی و شهید پرور ، به امامت حجت الاسلام والمسلمین #محمدجواد_واثق ، امام جمعه محترم گرمدره ، در مصلای این شهر اقامه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد واثق امام جمعه شهر گرمدره در خطبه های نماز جمعه امروز سی و یکم فروردین ۹۷ با توجه به شدت اختلافات اخیر بین اعضاء شورای اسلامی و شهردار محترم این شهر :
قاعدتا مردم در رابطه با  مسائلی که در شهر می گذرد در جریان قرار دارند آنچه که به بنده مربوط می‌شود به عنوان امام جمعه حفظ آرامش حفظ انسجام و متوقف نشدن روند خدمت رسانی به مردم است . دیدگاه های مختلف وجود اختلافات در اکثر نقاط کشور و تمام شهرها وجود دارد. همه انسان ها دارای نقاط ضعف و قوت هستند ،غیر از حضرات معصومین همه ما در بعضی از نقاط ضعیف ،در بعضی از جهات نا توانیم ،اگر هدف خدا باشد ،تفاوتها و اختلافات قابل برطرف شدن است .

وی افزود : پررنگ شدن مسائل حاشیه ای باعث فراموش شدن مسائل اصلی و اولویتها است. بنده کاری به حق بودن و نبودن مقصر بودن یا نبودن  این مسائل ندارم و می خواهم در این رابطه قضاوت کنم .نباید  بگذاریم خدمت  از دست برود و توسعه گرمدره متوقف شود ، منافع و مصلحت عموم مردم و شهر و همه نقاط شهر در هر موضوع دیگری ترجیح دارد بر اساس ضوابط و مقررات بر اساس  قوانین باید عمل شود همه فکرها اراده ها و تصمیمات و همه وقت گذاشتن ها به جای پرداخته شدن به موضوعات غیر الویت دار باید به رشد و پیشرفت همه جانبه شهر گرمدره معطوف شود تقاضای برادرانه و مشفقانه بنده این که از اعضای محترم شورای اسلامی شهر که منتخب همین مردمند منتخب شما مردم و شهردار محترم گرمدره که منتخب  همین اعضای شورای محترم است  بنشینند در یک فضای دوستانه به یک تفاهم مشترک برساند ، هم افزایی داشته باشند، نقاط قوت را بیشتر کنند و نقاط ضعف را اصلاح کنند اگر یک فضای دوستانه شکل بگیرد همراه با رضایت خدا همراه با انصاف و همراه با احترام و خداترسی به نظر بنده هیچ مشکلی غیرقابل حلی وجود ندارد من عرضم همین است.

خطیب نماز جمعه در پایان  افزود :نشالله که هر چه شکل می گیرد در این شهر رضایت الهی در آن باشد و خوشنودی مردم در آن وجود داشته باشد و انشالله این پیشانی استان به معنای حقیقی کلمه پیشانی استان بشود. ما دوست داریم گرمدره در سطح استان و در سطح کشور پر آوازه شود، از یک احترام و حیثیت و آبروی فراوان در سطح کشور برخوردار شود و هر جا اسم گرمدره برده می شود مردم به احترام این شهر و مردم عزیز این شهر، تمام قامت بایستند ، مثل بنده که در مقابل مردم این شهر تمام قامت و مودب می ایستم. انشالله کل کشور وقتی اسم شهر گرمدره را  می‌شنوند این حس برایشان تداعی شود.

گزارش تصویری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme