خانه / استانها / شمالی / استان البرز / اعضای بسیج رسانه البرز از تسهیلات خرید فرش، لوازم خانگی و مبلمان بهره‌مند می‌شوند

اعضای بسیج رسانه البرز از تسهیلات خرید فرش، لوازم خانگی و مبلمان بهره‌مند می‌شوند

image_pdfimage_print

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز:
بهره مندی اصحاب رسانه البرز از تسهیلات ۷۰ میلیون ریالی خرید فرش

کرج – رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از ارائه تسهیلات ۷۰ میلیون ریالی خرید فرش به اصحاب رسانه عضو این سازمان خبر داد.
ابراهیم نوروزی فر در گفتگو با خبرنگار  اندیشه مردم ، از ارائه خدمات ویژه به اعضای سازمان بسیج رسانه استان البرز در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه این استان در راستای ارائه خدمات معیشتی به خبرنگاران اقداماتی در دستور کار دارد.

وی در ادامه از انعقاد تفاهم نامه ای با بازار بزرگ فرش آریانا خبر داد و افزود: طبق این تفاهم نامه اصحاب رسانه عضو سازمان بسیج رسانه استان البرز می توانند از تسهیلات نقد و اقساط این بازار استفاده کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در این رابطه تاکید کرد: اعضای سازمان بسیج رسانه این استان با ارائه معرفی نامه از طرف سازمان بسیج رسانه البرز، می توانند از تسهیلات هفتاد میلیون ریالی بازار بزرگ فرش آریانا استفاده کنند. طبق این تفاهم نامه اصحاب رسانه می توانند انواع فرش دستباف و ماشینی ایرانی و خارجی را در اقساط ۱۵ ماهه بدون پرداخت پیش پرداخت و هیچ بهره ای در فاکتور خریداری کنند.

وی از ارائه تخفیفات ویژه به اصحاب رسانه عضو سازمان بسیج رسانه البرز در خرید های نقدی از بازار فرش آریانا خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین هزینه های حمل و نقل اجناس خریداری شده، برای اصحاب رسانه رایگان خواهد بود.

نوروزی فر در بخش دیگری افزود: انعقاد تفاهم نامه با بازار های لوازم خانگی و مبلمان از جمله اهداف این سازمان درسال جاری است تا اعضای سازمان بسیج رسانه بتوانند لوازم مورد نیاز خود را به صورت نقد و اقساط با تسهیلات ویژه تهیه کنند.

به گفته وی جوانان عضو سازمان بسیج رسانه البرز که در سال جاری ازدواج کنند، از تسهیلات ویژه ی خرید لوازم منزل بهره مند خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با بیان اینکه سازمان بسیج رسانه استان البرز خدمات مهمی از جمله برگزاری اردوهای زیارتی، بیمه تکمیلی، انعقاد تفاهم نامه با هتل های مشهد مقدس، استفاده از امکانات ورزشی و غیره به اعضای سازمان بسیج رسانه البرز در سال گذشته ارائه کرده است، تصریح کرد: این سازمان در نظر دارد طی سال جاری به معیشت اصحاب رسانه اهتمام ورزد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme