خانه / استانها / شمالی / استان البرز / همکاری سه جانبه اداره کار ،تامین اجتماعی و خانه مطبوعات کلید خورد

همکاری سه جانبه اداره کار ،تامین اجتماعی و خانه مطبوعات کلید خورد

image_pdfimage_print

🔴 اکبر حیدری خبر داد:

همکاری سه جانبه اداره کار ،تامین اجتماعی و خانه مطبوعات کلید خورد

در نشست مشترک خانه مطبوعات با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی استان البرز قول همکاری جهت پیگیری سوابق بیمه خبرنگاران و تسهیل در امور بیمه ایی تلاشگران عرصه خبر داده شد.

حیدری مدیر عامل خانه مطبوعات ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های رییس و اعضای محترم هیات مدیره و همچنین همراهی خبرنگاران پرتلاش استان در برگزاری جلسه مشترک اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی وسازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به این که بسیاری از همکاران رسانه ای سال های بسیاری به فعالیت رسانه ای مشغول بوده اند و سابقه بیمه ای ندارند مذاکراتی جهت احقاق حق خبرنگاران با مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی انجام شد.

حیدری اظهار داشت: طی هماهنگی های انجام شده مقرر شد سوابق بیمه ای و صحت آن توسط خانه مطبوعات بررسی شود و پس از آن، جهت بررسی کارشناسان بیمه ایی به اداره کار و سازمان تامین اجتماعی تحویل شود طی این نشست مقرر شد خبرنگاران با هماهنگی اداره کار سوابق بیمه خود را جمع آوری و با اراٸه مدرک شرایطی فراهم آورده شود که سابق بیمه از دست رفته خبرنگاران به آن ها بازگردانده شود.
حیدری در ادامه از تمامی افرادی که در سال های قبل برای پیگیری بیمه خبرنگاران زحمات زیادی کشیده اند تقدیر و تشکر کرد

وی در ادامه به وضعیت رفاهی، خبرنگاران اشاره کرد و افزود: خبرنگاران در استان البرز همواره زحمات بسیاری در مخابره و انتقال اخبار می کشند، اما از امکانات رفاهی کمتری برخوردار هستند.

مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز افزود: با قول مساعد جناب آقای خلیلی از این پس خبرنگاران عضو خانه مطبوعات از امکانات رفاهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز بهره مندمی شوند.

در پایان جلسه با حضور عباس زاده رییس هیت مدیره و اعضای هیت مدیره خانه مطبوعات و اصحاب رسانه از مدیر کل کار، تعاون و امور اجتماعی و معاونت بیمه ای اداره تامین اجتماعی به دلیل حضور در جلسه و تصمیمات اخذ شده برای خبرنگاران استان تقدیر به عمل آمد.

 

منبع: روابط عمومی خانه مطبوعات استان البرز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme