خانه / استانها / شمالی / استان البرز / دعوت مدیر مسئول دو هفته نامه اندیشه مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

دعوت مدیر مسئول دو هفته نامه اندیشه مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

image_pdfimage_print

متن بیانیه دو هفته نامه اندیشه مردم  به شرح زیر است:

قدس، این پاره تن خونین جهان اسلام که گرفتار اسرائیل این غده سرطانی هفتاد ساله شده است، در حالی که ملت فلسطین هنوز ایستاده است و روز قدس ابتکار راهبرانه امام راحل با هدف خشکانیدن این غده سرطانی است.

و اگر نبود هدایتهای پدرانه خمینی کبیر و خامنه ای حکیم این امامین انقلاب، امروز روز حسرت جهان اسلام در فقدان این قبله اول مسلمین بود.

و اگر نباشد غیرت مسلمانان، آزادمردان و پاک سیرتانِ دنیای امروز در این جنگل پسامدرن ایستادگی این ملت مسلمان و غیور به ثمر نخواهد رسید، زیرا کمپانی های خبر پراکنی و غول های تبلیغاتی غلامان حلقه به گوش سفاکان کودک کش صهیونیستی بوده و در پنهان داشتن حقایق و آراستان زشتی و بطلان تبحر و تخصص فراوان دارند.

پس بیان مظلومیت نهفته در خاک قدس شریف وظیفه ماست. تاریخ انبیائی از ابراهیم خلیل الرحمن در جغرافیای الخلیل، موسی کلیم الله در طور سینا، سلیمان نبی در هیکل سلیمان و تاریخ مظلومیت های مسیح، داوود نبی، زکریای پیامبر و سموئیل که همه در این خاک مقدس جلوه نموده است.

جای جای قدس شریف، رام الله، الخلیل و… نشانگاه وجود پیغمبرانی هستند که در طول تاریخ به اقامه حق پرداخته و توسط قومی اهل هوی و هوس و دنیا پرستی ظالمانه کشته شدند.

و بر تاج تاریخ این نهضت تاریخی مردان الهی و وحیانی، وارث همه پیامبران و خاتم ایشان پیامبر مکرم اسلام محمد مصطفی از این خاک پس از سیر جسمانی از مکه به مسجد الاقصی به معراج شدند.

و اکنون گروهی صهیونیست، ظالم، غاصب، قاتل و هوسران که خود را در جایگاه فرزندی خدا می دانند به دور از هر گونه منطق و اخلاقی با صرف تکیه بر زر و زور و تزویر به همان روش دشمنی با پیامبران از کشتار مردم مظلوم فلسطین لذت برده و قهقهه مستانه می زنند.

هیئت تحریریه  وخبرنگاران دو هفته نامه اندیشه مردم با بصیرتی جوشیده از روشنگری های امامین انقلاب اسلامی و با باور به اینکه انقلاب اسلامی امتداد تاریخی تمدن توحیدی پیامبران و امامان است اعلام می دارد:

۱٫ روز قدس آرمانی اسلامی و توحیدی و عامل وحدت عموم مسلمانان بلکه تمام آزادگان عالم است و این امر صرفا یک تعصب ملی یا عربی نمی باشد که خدعه هایی زبون با شعارهایی نظیر نه غزه نه لبنان یارای خودنمایی در مقابل این آرمان مستحکم را داشته باشد.

۲٫ پیروزی روزهای گذشته جبهه مقاومت در محو فتنه تکفیری از سوی محور عبری غربی عربی گامی دیگر در مسیر تحقق این فرمان تاریخی امام امت بوده است که ما باید فلسطین را ، قدس را آزاد کنیم و ما تا آخر ایستاده ایم. (ان شاء الله)

۳٫ با بدعهدی استکبار جهانی در ماجرای برجام شاهد پیروزی راه برد مقاومت در برابر راهکار نرمش و سازش بوده ایم و این اتفاق گامی موثر در اتحاد ملی و تجربه ای بین المللی گردیده است و به دنبال آن منتظر تصمیمات راهبردی صحیح مسئولان قوا در حمایت از مقاومت هستیم.

۴٫خبرنگاران وتحریریه دو هفته نامه  اندیشه مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس پایبندی خویش به آرمان فلسطین و حمایت، هم دردی و پشتیبانی از مردم فلسطین این سربازان خط مقدم جنگ با انانیت، شرک، نفاق الحاد و خودکامگی را اعلان می دارند.

۵٫ تنها راه نجات قدس مقاومت است، مقاومت همه امت اسلامی و برای مقاومت باید از صبر و صلوه یاری گرفت. ماه رمضان بهار صبر و صلوه است و انتخاب روز قدس در جمعه آخر ماه رمضان توسط امام راحل اشارتی است به این رمز پیروزی «و نرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین».

السلام علیکم و رحمته الله و برکاته
۱۷خرداد ١٣٩٧ ، مصادف با ۲۲رمضان ۱۴۳۹

حامد منیعی
مدیر مسئول دو هفته نامه اندیشه مردم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme