خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / بزرگداشت روز خبرنگار با حضور اعضای شورای شهر و خبرنگاران فعال شهر گرمدره

بزرگداشت روز خبرنگار با حضور اعضای شورای شهر و خبرنگاران فعال شهر گرمدره

image_pdfimage_print

بزرگداشت روز خبرنگار با حضور  اعضای شورای شهر و خبرنگاران فعال شهر گرمدره

گرامیداشت روز خبرنگار و سالگرد شهادت شهید صارمی مراسم تجلیل از خدمت گذاران عرصه خبر با حضور ، ریاست شورای اسلامی شهر جناب آقای مهندس رضا سلگی،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از خبرنگاران شهر گرمدره در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار گردید.

حامد منیعی- روز چهارشنبه با هماهنگی روابط عمومی شورا وسرپرست شهرداری از خبرنگاران فعال در شهر تجلیل ونشستی دوستانه صورت گرفت .

در ابتدای جلسه مهندس رضا سلگی با تبریک روز خبرنگار ، شهید صارمی را  نماد خبرنگار آزاداندیش دانست و افزود :با فراهم سازی بستر مناسب برای خبر و اطلاع رسانی  در شهر توسط رسانه ، بخش زیادی از مشکلات شهر حل خواهد شد .
یاسر سلگی عضو شورای شهر گرمدره نیز با تبریک این روز : عموما صاحبان قدرتی که می خواهند از قدرت سوءاستفاده کنند با خبرنگاران رابطه خوبی ندارند ولی مدیریت شهری و شورای پنجم شهر گرمدره  از آغاز فعالیت، بنا را بر شفافیت گذاشته است. و ما از رسانه می خواهیم در جلسات رسمی شورا حضور داشته باشند . متاسفانه اگر رسانه در جلسات استیضاح شهردار سابق حضور داشت، مشکلات شورا بهتر انعکاس داده می شد .
عضو فرهنگی شورا داود سعیدیان مهر افزود: سیاست گذاری و نظارت بر مدیریت شهری از کارکردهای شورای شهر است و خبرنگاران می توانند با گزارش های دقیق و نقدهای سازنده نقش مهمی در سیاست گذاریها داشته باشند.
سید مهدی اسحاقیان ،روابط عمومی شورا وسرپرست شهرداری  گفت: از آغاز فعالیت شورای پنجم، بسیج رسانه همراهی خوبی با شورای شهر داشته و از نقدهای این رسانه و تمام نقدهای سازنده استقبال می کنیم .
خبرنگاران در روز تجلیلشان نیز دست از مطالبه گری شهری دست برنداشتند .

شایان ذکر است این تجلیل از سوی شورای محترم وشهرداری برای خبرنگاران بومی برای اولین بار بود که به همت روابط عمومی بومی صورت گرفت .

در این دیدار خبرنگاران پای از مطالبه گری برای شهر برنداشته و از نیازهای شهروندان در این جلسه مشکلات را عنوان نمودند . در پایان این نشست صمیمی  توسط ریاست شورا از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد .

گزارش تصویری

عکس : روایط عمومی شهرداری  /کمیته عکاسان اندیشه مردم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme