خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / 💠پیام تبریک مشترک ستاد یادواره شهدا و ایثارگران شهر گرمدره به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورودآزادگان سرفرازبه میهن اسلامی

💠پیام تبریک مشترک ستاد یادواره شهدا و ایثارگران شهر گرمدره به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورودآزادگان سرفرازبه میهن اسلامی

image_pdfimage_print

💠پیام تبریک مشترک ستاد یادواره شهدا و ایثارگران شهر گرمدره به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورودآزادگان سرفرازبه میهن اسلامی

🔸به گزارش خبرنگار اندیشه مردم در پیامی مشترک به شرح ذیل۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان عزیزبه میهن اسلامی را به جامعه ایثارگران و آزادگان به ویژه آزادگان سرفراز شهر گرمدره تبریک گفتند.

🔸متن پیام خطاب به اسوه های آزادگی و رادمردی و آزادگان سرافراز بدین شرح است
بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب پر افتخار و عزتمند ایران اسلامی که امروزه به عنوان الگویی ناب برای حمایت از آزادگان و مظلومان جهان از آن یاد می شود مرهون تلاش، ایثار و فداکاری مردان مردی است که با نثار جان، مال و هستی خود به دفاع از کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی پرداختند.
آرامش و آسایش حاکم بر مملکت و امنیت پایدار در مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی ، بی شک حاصل اقتدار و جانفشانی آزادگان سرافرازی است که با پیروی از فرامین ولایت و تبعیت از مکتب آزادیخواه امام حسین (ع) با تمام وجود در مقابل هجوم و حملات ناجوانمردانه دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادند و دست از ارزشها و آرمانهای انقلاب برنداشتند.
ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را در دنیا رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سروقامتان همیشه استوار کشور وادار کرد.
آزادگان هیچگاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند چرا که پیام و سیره آنها فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و مکانی می توان از آن بهره مند شد.
ستاد یادواره شهدا و ایثارگران شهر گرمدره سالروز بازگشت قهرمانانه آزادگان سرافراز به خاک میهن عزیز را به مقام معظم رهبری، خانواده گرانقدر شهدا، ایثارگران، جانبازان غیور و آزادگان همیشه سرافراز تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق، سلامتی، سربلندی و عزت ملت ایران را مسألت داریم.
#رسانه -شهر -گرمدره
@Resaneh_garmdareh

🔸ستاد یادواره شهدا وایثارگران شهر گرمدره
🔸دفتر امام جمعه شهر گرمدره
🔸حوزه ۱۲۷ مقاومت بسیج حضرت قمر بنی هاشم (ع)
🔸بسیج رسانه شهر گرمدره
🔸عتبات و عالیات شهر گرمدره
🔸 روابط عمومی سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمدره
🔸 دفتر حفظ ونشر ارزشهای دفاع مقدس پایگاه خبری تحلیلی یاس نیوز
🔸کلانتری ۳۴ گرمدره
#رسانه -شهر -گرمدره
@Resaneh_garmdareh

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme