خانه رزمی شهر گرمدره مطالبات خود را به گوش شورای شهر رسانید

به گزارش خبرنگار اندیشه مردم ،جلسه هیئت رزمی با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره و مسئول هیئت های رزمی سید امید خاموشی وکیانوش رحیمی برگزار شد
حضور استاد برجسته امید خاموشی در شهر گرمدره ،همچون یک ستاره می درخشد یک محبت برای نهال های قهرمانی شهر است. خانه رزمی شهر گرمدره با مسئولیت سید امید خاموشی در رشته کیک بوکسینگ ، بوکس و موی تای که یک ورزش المپیکی در دوره بعد به حساب می آید ، فعالیت پویایی دارد .
خانه رزمی قهرمانانی نامی برون مرزی همچون پرهام یوسفی ، حسین قره داغی سهیل اسکندری ارشیا محمود وند را تحویل جامعه جوان شهر گرمدره وایران عزیز داده است .
در سایه ورزش رزمی شهر گرمدره موضوعاتی مطرح است که مانع پیشرفت و تعالی ورزشکاران می شود :
-1-عدم تامین وسایل ورزشی 2- مشکل تامین هزینه لیگ رزمی 3- حقوق داور و کادر برگزاری مسابقات 4- پررنگ نبودن نقش اسپانسر در برگزاری مسابقات رزمی5-عدم تامین لیگ رزمی که شش ماه دوم سال برگزار می شود .
رئیس و نائب رئیس شورای گرمدره قول مساعدت و همکاری لازم با هیئت رزمی شهر گرمدره دادند .
رضا سلگی ریاست شورای شهر خاطر نشان کرد :لیگ رزمی برای هر چه بهتر برگزار شدن که یک لیگ پویا و کارآمد در عرصه قهرمان سازی است نیازمند حضور پررنگ تر اسپانسر در جهت برگزاری مسابقات است که در این خصوص رایزنی خواهیم کرد . وی همچنین در ادامه افزود :حضور اعضای شورای شهر در تمرینات هیئتهای رزمی همراه با تعامل و هماهنگی یک امر تاکیدی بلامانع و ثمر بخش خواهد بود .
داود سعیدیان مهر نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرمدره نیز در ادامه جلسه افزود : تشکیل اولیای ورزشکاران برای تسریع بخشیدن به روند برگزاری مسابقات موثر وکارآمد، در روند برگزاری مسابقات است.
هنرهای رزمی نیازمند نگاهی متفاوت است ، کار فرهنگی بیش از مشت زدن نیازمند ورزش کاران در عرصه هنرهای رزمی می باشد .

 

خبرنگار کیان محمودی