شهردار جدید گرمدره معارفه شد

شهردار جدید گرمدره معارفه شد

 

به گزارش اندیشه مردم ، آیین معارفه شهردار شهر گرمدره با حضور مسئولین استانی صورت گرفت .

به گزارش اندیشه مردم ،در این آیین که با حضور مسئولین ارشد و تراز اول استان البرز ، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی سردار اکبریان ، معاون محترم استاندار و مهندس شفقی ،فرماندار شهرستان کرج ، مهندس عسگری ،مدیر کل محترم شهری و شوراهای استانداری البرز ، قربان کولیوند ، رئیس دفتر نماینده مجلس ، جمعی از مسئولین استانی ، مدیران کل ادارات ، معاونین و پرسنل فرمانداری ، بخشدار مرکزی کرج ، خانواده معظم شهداء ، ایثارگران ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر گرمدره ، معتمدین محلی و جمعی از پرسنل شهرداری گرمدره برگزار گردید ، حکم صادره از سوی استاندار محترم البرز قرائت و مسند شهرداری گرمدره توسط سردار اکبریان به مهندس هومن  قدوسی واگذار گردید .

رئیس شورای شهر گرمدره ، به نمایندگی از مردم شریف و ولایت مدار شهر ضمن عرض تشکر بابت زحمات شهرداران سابق و پس از خوش آمد گویی به شهردار جدید برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نموده و ضمن اعلام حمایت همه جانبه از ایشان توسعه ، پیشرفت ، عمران و آبادانی  را خواستار شدند.

اکبریان  به عملکرد شهردار جدید  گرمدره اشاره کرد و افزود: حمایت سرمایه گذاران باعث درآمد شهرداری می شود شهردار و اعضای شورا بایستی با یستی چکمه آهنی پوشیده و مطالبات شهر را در استان پیگیری کرده   تا سرمایه گذاران در شهر با اطمینان خاطر سرمایه گذاری نمایند .  قرابت‌های فرهنگی و جغرافیایی شهر در برنامه‌های مرتبط با رونق سرمایه گذاران در گرمدره  از اهم فعالیت های شما باشد ما نیز حامی و پشتیبان شما در پروژه های بزرگ شهری هستیم از پتانسیل های بزرگ شهر گرمدره استفاده کنید ، مردم به دنبال کارهای عمرانی هستند .

وی همچنین با ایراد سخنانی مبنی بر اهمیت منطقه ای و جغرافیایی شهر گرمدره ضمن اعلام حمایت از مواضع شهر گرمدره و شهردار وقت و اعلام همدلی و هم افزایی شورا، نسبت به طرح موضوعاتی از جمله حریم شهر گرمدره ، طرح تفصیلی و مسئله قابل بررسی آب شرب به سخنان خود پایان دادند .

 

در ادامه معاون محترم استاندار و فرماندارویژه شهرستان کرج جناب آقای مهندس شفقی بعنوان نماینده استاندار مراتب انتخاب شهردار شهر گرمدره را از سوی استاندار محترم به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسانده و ضمن حمایت از شهردار وقت ایشان را به رعایت قانون و پیگیری موضوعات و مسائل عقب افتاده فراخواندند.

جناب آقای مهندس عسگری مدیرکل محترم شهری و شوراهای استانداری البرز نیز در ادامه مراسم ضمن تبریک انتخاب جناب آقای قدوسی مراتب و موارد مربوط به ارتباط با مدیران استان را به ایشان ابلاغ و خواستار ارتباطی قویتر و از پیش نزدیکتر در جهت رفع موانع و مسائل مربوط به شهر گرمدره از جمله رفع مسائل ترافیکی در اتوبان تهران کرج و تعیین و تکلیف طرح تفصیلی را خواستار شدند .

مهندس هومن قدوسی شهردار شهر گرمدره نیز مراتب تقدیر و تشکر خود را بابت حسن انتخاب شورای اسلامی شهر و اعتماد به ایشان اعلام نموده و از مقام استاندار محترم در تایید حکم شهرداری ایشان تقدیر و تشکر نمودند . در ادامه نیز ضمن اعلام برنامه های خود و همچنین اعلام آمادگی کامل ، خواستار حمایت همه جانبه از سوی شهروندان محترم ، اعضاء محترم شورای اسلامی ، مدیران محترم استانی و شهرستانی ، در جهت اعتلای عمرانی و فرهنگی شهر گرمدره شده و تعهد خود را نسبت به این مهم ابراز نمودند .از برنامه های ایشان استقرار ادارات در شهر ، قطع ترافیک در جاده مخصوص اشاره نمود .وی همچنین از 22 بهمن به عنوان عملکرد دولت مردان نام برد و اعلام نمود 22 بهمن شاهد افتتاح پروژه های عمرانی در گرمدره هستیم .

 

گزارش تصویری