خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / دیداراعضای قشر بسیج رسانه گرمدره با شهردارگرمدره+تصاویر

دیداراعضای قشر بسیج رسانه گرمدره با شهردارگرمدره+تصاویر

image_pdfimage_print

اعضای قشر بسیج رسانه گرمدره در ادامه دیدار های خود با نهادها، مدیران ، صبح امروز با حضور در شهرداری با  هومن قدوسی شهردار گرمدره دیدار کردند.

در این دیدار مسئول کانون بسیج رسانه گرمدره گفت : بسیج مردمی ترین تشکل جامعه ما می باشد که اخلاص و ایثار را در تمامی ادوار انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته است و بسیجیان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی نقش بی بدیلی داشته اند و این نقش تنها مختص به دوران دفاع مقدس نیست و در طول عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه بعنوان یکی از ستون های نظام در همه صحنه ها حضوری فعال و پربرکت داشته اند.

منیعی افزود :با وجود گذشت یک سال و اندی از تشکیل بسیج رسانه در این شهر ، بسیج رسانه توانسته است در سال جاری به عنوان کانون برتر استان معرفی شود .

قدوسی شهردار گرمدره در این دیدار اظهار داشت : تغییرات در رسانه در چند سال اخیر بسیار شگفت انگیز بوده است به صورتی یک خبر به صورت عکس یا فیلم در فضای مجازی پخش می شود و حجم زیادی از افراد خیلی سریع از آن اطلاع پیدا می کنند .

وی افزود : اطلاعات لحظه به لحظه مبادله می شود و این اهمیت کار رسانه را روز به روز آشکارتر می کند ، افسران جنگ نرم که مدنظر رهبر انقلاب است هم صلابت و ابهت به این بخش از نظام اطلاع رسانی می دهد و از طرفی نیاز اقتدار نیروی انسانی دارد که باید به خوبی مدیریت شود تا در مسیر درست هدایت شود .

شهردار  گرمدره  گفت :در شرایط فعلی برای روشن گری و انتشار مطالبات مردمی، رسانه ها نقش دارند اینکه  اطلاع رسانی درست اتفاق بیافتد وظیفه شما را سخت می کند، رسانه سیاسی نیست همه به نوعی  گرایش سیاسی دارند ولی مهم این است که ما برای هدفمان کار کنیم هدف گروه و جناح نباشد هدف کار قربت الی الله باشد برای اینکه جامعه پیشرفت کند و از اختلاف دور بماند .

وی اضافه کرد :از بدو شروع به کارم در شهرداری سعی بر تقویت روابط عمومی و امکانات رسانه ای شهرداری داشته ام . شهر گرمدره با پتانسیل های بالقوه نیاز مند تبدیل دو هفته نامه به هفته نامه است و نشریه وزین اندیشه مردم را با روابط عمومی شهرداری بهتر لینک خواهیم نمود  .

قدوسی  در این نشست خبر از راه اندازی مرکز ژنتیکی برای اولین بار در کشور  ،در گرمدره -کوهک و همچنین راه اندازی مرکزی برای حمایت از معلولین  عزیز شهر را داد .

بوستان عضو قشر بسیج رسانه نیز با تاکید بر روند فعالیت های خیرخواهانه بسیج رسانه در برنامه های آتی تاکید داشت .

مرتضی صالحی مشاور عالی قشر بسیج رسانه گرمدره با تاکید بر لزوم آموزش سواد رسانه ای به خانواده ها و جوانان اظهار داشت : متاسفانه بیشتر افراد سواد رسانه ای ندارند و باید با آموزش متوجه اهداف رسانه ها و تحلیل اخبار شوند تا روشنگری شود و رسانه خوب و بد را از هم تشخیص دهند در همین راستا اقدامات قابل توجهی در زمینه آموزش سواد رسانه ای صورت گرفته است و هم اکنون نیز این کلاسهای آموزشی نیز برپا می باشد .

مسئولین قشربسیج رسانه نیز در این دیدار بر افزایش تعامل فراجناحی با شهرداری  تاکید کردند و با ااشاره به راه اندازی میز مطالبه گری در سطح شهرو ساخت مستند  در آینده ای نزدیک ، شهردار گرمدره را به حضور در این طرح دعوت کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme