خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / مسئولین قشر بسیج رسانه گرمدره به دیدار بهبودیافتگان کمپ ترک اعتیاد مهرورزان غرب رفتند

مسئولین قشر بسیج رسانه گرمدره به دیدار بهبودیافتگان کمپ ترک اعتیاد مهرورزان غرب رفتند

image_pdfimage_print

مسئولین  قشر بسیج رسانه گرمدره  به دیدار بهبودیافتگان کمپ ترک اعتیاد مهرورزان غرب رفتند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یاس نیوز ، صبح امروز مسئولین  قشر بسیج رسانه گرمدره  با حضور در کمپ مهرورزان غرب، محل نگهداری تعدادی از معتادان دیدار و از نزدیک در جریان ترک اعتیاد معتادان قرار گرفتند.

محمد منیعی ،مسئول کانون بسیح رسانه شهرگرمدره با توکل به خدا و داشتن روحیه و مصمم بودن به انجام هر کاری را مقدمه موفقیت دانست و  برای همه معتادان برای اراده مصمم به ترک این ماده شوم و خانمان سوز، آرزوی موفقیت کرد.

 وی داشتن اراده قوی و محکم و اینکه انسان باور کند هر کاری را بخواهد انجام دهد، می تواند؛ همه معتادان را به تقویت اراده و تصمیم محکم به ترک اعتیاد دعوت کرد.
علی تیموری عضو قشر و مشاور در امور مسایل تربیتی و آسیب های اجتماعی خودباوری، تقویت انگیزه لازم و داشتن تصمیم مصمم را لازمه انجام کارهای بزرگ به خصوص ترک اعتیاد دانست.

بوستان عضو  دیگر قشر بسیج رسانه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضوردر جمع افرادی که فهمیدن مسیر زندگیشان را به اشتباه رفتند و امروز شاهد بازگشت به صراط مستقیم هستند اظهارکرد: جای بسی خوشحالی است که امروز افراد معتاد دیروز به این اراده و باور رسیده اند که می توانند به آغوش زندگی باز گردند.

مسئول کانون بسیج رسانه تاکید کرد:  مشکلات کمپ ترک اعتیاد از هر طریق ممکن  از طریق رسانه پیگیری خواهد شد چرا که هرکمکی در زمینه بهبودی یک فرد معتاد شود می تواند مقدس باشد.

علی تبریزی مسئول موسسه ترک اعتیاد امید رهایی مهرورزان غرب  ،اظهارکرد: حضور مسوولان در کمپ ترک اعتیاد برای ما یک نیروی مضاعف است چرا که نشان دهنده توجه آنان به بیماران و آسیب دیده گان اجتماعی است.

وی تاکید کرد: حمایت مسوولان از رهجویان از دام اعتیاد باعث پاکی همیشگی آنان از دام سیاه و تباه اعتیاد خواهد بود.نبود حمایت و محبت کافی از سوی والدین و بی توجهی به خواسته ها، از مهمترین عوامل و علل گرایش به سمت مواد مخدر است .

 تبریزی  گفت: کسانی که در این مسیر قرار دارند حقیقتاً نیازمند همیاری و همفکری و حمایت ویژه ای از سوی مسوولان و دستندرکاران امر مبارزه با مواد مخدر هستند.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme