خانه / استانها / شمالی / استان البرز / کرج / سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان البرز برگزار می‌شود

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان البرز برگزار می‌شود

image_pdfimage_print

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان البرز برگزار می‌شود

 

 ابراهیم نوروزی‌فر امروز در نشست خبری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که  در سالن جلسات بسیج رسانه برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشنواره توسعه و تقویت جبهه رسانه انقلاب بوده و آماده سازی بستر و زیرساختهای لازم برای برگزاری اینگونه جشنواره‌ها بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه  البرز از نظر برگزاری جشنواره و اجرای برنامه‌های فرهنگی در کشور زبانزد است، افزود: هدف از برگزاری جشنواره ابوذر، تولید محتوای ارزشهای انقلابی و تقویت و پرورش روحیه و آرمانهای اسلامی است.

رییس بسیج رسانه استان البرز با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم می‌خواهد با نفوذ در رسانه‌ها به ما آسیب برساند، عنوان کرد: تقویت و خودباوری اصحاب رسانه، بحث مقاومت، دفاع مقدس، مسایل صنفی، دشمن شناسی، اقتصاد ملی، مبارزه با آسیبهای اجتماعی و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از جمله محورهای اصلی این جشنواره است.

نوروزی فر با اشاره به اینکه این جشنواره در قالب عکس، یادداشت، خبر، فیلم کوتاه و پوستر برگزار می‌شود، گفت: این آثار از ۳۰ آذر ۹۶ تا ۵ آذر ۹۷ انتخاب و به دبیرخانه جشنواره ابوذر در بسیج رسانه ارسال و پس از انتخاب به جشنواره کشوری ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: آثار ارسالی باید در رسانه‌های مکتوب، شنیداری و دیداری باشد وکسانی که به صورت گروهی شرکت می‌کنند به صورت گروهی هم در جشنواره معرفی می‌شوند؛ شرکت کنندگان در هر قالب ۳ اثر برای دبیرخانه جشنواره می‌توانند  ارسال کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme