خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / کیفیت و تامین منابع آب گرمدره افزایش می یابد

کیفیت و تامین منابع آب گرمدره افزایش می یابد

image_pdfimage_print
کیفیت و تامین منابع آب گرمدره افزایش می یابد

در ششمین نشست معاونان و مدیران آبفای البرز با موضوع تامین آب شهر گرمدره، راهکارهای تامین و ارتقاء کیفیت آب این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یاس نیوز و به نقل از روابط عمومی آبفای البرز، ششمین نشست تامین آب استان در شهر گرمدره برگزار و معاونان و چندتن از مدیران این شرکت، پیرامون تامین آب با کیفیت و کمبودهای احتمالی در آینده بحث و گفت و گو کردند.

مهندس ذوالفقار مهدی زاده معاون بهره برداری آبفای البرز در خصوص مصوبات این نشست گفت: حاصل این جلسه شش مصوبه داشت. در این نشست مقرر شد در خصوص افزایش آبدهی منابع موجود و امکان تبدیل کیفیت آب گرمدره بررسی های لازم انجام شود.

وی افزود: منابع آب گرمدره بطور کامل وابسته به چاههاست و با توجه به محدودیت منابع آب سطحی در کرج، احتمال انتقال آب از تصفیه خانه کرج به گرمدره در حال حاضر مقدور نیست و به همین دلیل تلاش می شود تا چاه محله ناصریه که دچار کاهش شدید آبدهی شده، جابجا و دوباره چاه جدید حفر و همچنین چاه جدید محله زرشکی حفر و تا آذرماه وارد مدار بهره برداری شود.

وی خواستار فعالیت فرهنگی و اطلاع رسانی روابط عمومی در ترویج فرهنگ صرفه جویی و اینکه گرمدره از سد کرج یا طالقان تخصیص آب ندارد شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme