خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / مسئول بسیج رسانه گرمدره: کتابخانه تخصصی رسانه با حمایت بسیج رسانه گرمدره راه اندازی می‌شود

مسئول بسیج رسانه گرمدره: کتابخانه تخصصی رسانه با حمایت بسیج رسانه گرمدره راه اندازی می‌شود

image_pdfimage_print
مسئول بسیج رسانه گرمدره:

کتابخانه تخصصی رسانه با حمایت بسیج رسانه گرمدره راه اندازی می‌شود

 

محمد منیعی مسئول کانون بسیج رسانه گرمدره ؛ اعلام کرد: با عنایت به اینکه پس از اطلاع رسانی ایده ” هر شهروند یک خبرنگار و هر خبرنگار_ یک کتاب و هر مجتمع مسکونی یک کتابخانه  با ابتکار دفتر بسیج رسانه  این طرح فرهنگی با استقبال خوبی روبرو شد، بسیج رسانه در جهت حمایت و غنی بخشی به کتابخانه حمایت خود را اعلام کرد.

وی افزود: کانون  بسیج رسانه گرمدره با توجه به اینکه ایجاد یک کتابخانه تخصصی در این حوزه می‌تواند برای بسیاری از خبرنگاران مبتدی کارگشا و دسترسی به منابع آموزشی را آسان کند از این طرح حمایت می‌کند.

منیعی با اشاره به روز “۲۴ آبان “روز ملی کتاب و کتابخوانی بر لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی با ایجاد، تجهیز و توسعه کتابخانه‌های تخصصی شهر و مدارس  تاکید و ادامه داد: این کتابخانه میتواند به مرور زمان مرجعی تخصصی برای دانشجویان و فعالان در حوزه رسانه باشد.

وی یادآور شد: خبرنگاران و نهاد‌های متولی کتاب در شهر گرمدره  نیز می‌توانند با اهدای کتاب‌هایی با عناوین مرتبط در حوزه رسانه و ارتباطات به توسعه این کتابخانه کمک کنند.

منیعی تاکید کرد: “هدیه کتاب” طرحی است که در دفتر بانوان خبرنگار باعث ایجاد همدلی شده است و این ایده فرهنگی، میتواند در مراحل بعد به “دورهمی کتاب و رسانه “با حضورکارشناسان ، اساتید و نویسندگان درحوزه  رسانه بیانجامد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme