خانه / استانها / شمالی / استان البرز / جلسه هم اندیشی بسیج رسانه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در گرمدره برگزار شد

جلسه هم اندیشی بسیج رسانه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در گرمدره برگزار شد

image_pdfimage_print

به گزارش اندیشه مردم ، خزلی مدیر کتابخانه شهید محمد حسین حقیقی شهر گرمدره ضمن گرامیداشت هفته بسیج در نشست هم اندیشی بسیج رسانه و ترویج کتاب وکتابخوانی ، عنوان کرد:کتابخانه  مسئولیت اصلی فرهنگ  را برعهده دارند و باید در جهت ترویج فرهنگ مطالعه گام های موثرتری برداشته شود.

کتابخانه شهید محمد حسین حقیقی در سال ۱۳۹۰افتتاح شد که پذیرای ۱۲۰۰نفر عضو فعال کتابخوان می باشد . این کتابخانه دارای بخش کودک ، مرجع ،کتاب های کمک درسی، نوجوانان و بخش نشریات  با ۱۷۰۰۰ عنوان کتاب می باشد .

خزلی هفته کتاب(۲۴ آبان تا اول آذرماه) را فرصت مغتنمی برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برشمرد و گفت: با توجه به تقارن هفته بسیج ودهه وقف با هفته کتاب‌خوانی باید با کار رسانه‌ای توجه خیران را به سمت کتابخانه‌سازی جلب کنیم.

 

محمد منیعی مسئول کانون بسیج رسانه گرمدره با بیان اینکه بسیج رسانه  به عنوان تشکیلاتی فراجناحی و با رویکرد ارزشی  انقلابی تلاش دارد تا نقش مکمل خود را در حوزه رسانه ها پیش برد. ضمن احترام به تمامی سلایق و تفکرات ، بسیج رسانه به دنبال این است تا فضایی را فراهم کند که همه  بتوانند از ظرفیت های کانون بسیج رسانه برخوردار شوند. با عنایت به اینکه پس از اطلاع رسانی ایده ” هر شهروند یک خبرنگار  و هر خبرنگار_ یک کتاب و هر مجتمع مسکونی یک کتابخانه  امید آن را داریم تابتوانیم با همکاری تنها کتابخانه تخصصی شهر  در جهت حمایت و غنی بخشی شهروندان گامی برداریم .

خزلی در پایان  این نشست از همکاری بیشتر با بسیج رسانه و ثبت نام رایگان اعضای بسیج رسانه در کتابخانه شهید حقیقی خبر داد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme