خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / برنامه‌های هفته بسیج در کانون بسیج رسانه گرمدره تشریح شد

برنامه‌های هفته بسیج در کانون بسیج رسانه گرمدره تشریح شد

image_pdfimage_print

توسط جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره  برنامه‌های هفته بسیج در کانون بسیج رسانه گرمدره تشریح شد.

به گزارش اندیشه مردم ؛ علی تیموری ، جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره  ضمن تبریک هفته بسیج  اظهار کرد: بسیج یکی از مولفه ها و عناصر کلیدی انقلاب اسلامی است که جایگاه ممتاز و بی نظیری در ایجاد همبستگی ملی دارد.
وی افزود: تشکیل بسیج بیست میلیونی ایده ای بود که به فرمان معمار خردمند انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) از همان روزهای ابتدای انقلاب اسلامی شکل گرفت و در عرصه‌های مختلف انقلاب نقش محوری و کلیدی ایفا کرد.

جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره  ضمن تبریک هفته وحدت و تقارن مبارک آن با هفته بسیج اذعان کرد: بسیج تنها مجموعه فراگیری است که همه اقشار مختلف از زن و مرد و پیر و جوان، با گرایش‌ها و سلایق گوناگون در آن گرد آمده‌اند و این تنوع و تکثر در عین وحدت در ذیل عنوان بسیج، رمز همگرایی و وحدت زایی بسیج است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج به لزوم تبیین دستآوردهای بسیج در آستانه چهل سالگی انقلاب و موضوع وحدت آفرینی در کشور و جهان اسلام اشاره کرد و گفت: امسال  پایگاه خبری تحلیلی یاس نیوز میزگردهای تخصصی در مورد کارکردهای بسیج در زمینه‌های مختلف و نقش آن در وحدت‌آفرینی و همچنین حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع یمن پرداخته است که حرکتی بسیار زیبا و قابل تقدیر است.

تیموری اضافه کرد: نشست صمیمی برادران و خواهران بسیجی اهل رسانه باحجت الاسلام والمسلمین محمد جواد واثق  امام‌جمعه محترم شهر و نشست صمیمی با فرماندهی حوزه ۱۲۷ حضرت قمر بنی هاشم (ع)، از جمله برنامه‌هایی است که کانون بسیج رسانه برای مخاطبین خود پیش بینی کرده است.

جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره  ومسئول حفظ ونشر ارزشهای دفاع مقدس یسیج رسانه گرمدره با اشاره به نقش عملیات روانی دشمن از طریق رسانه‌های جبهه معاند اذعان کرد: برگزاری سلسله نشست‌های دفاع همچنان باقی است، در این هفته برگزار می گردد .اجرای طرح  هر شهروند یک خبرنگار و هر خبرنگار_ یک کتاب و هر مجتمع مسکونی یک کتابخانه در شهر گرمدره از دیگر برنامه های فرهنگی هفته بسیج می باشد.

وی ادامه داد: افتتاح کتابخانه تخصصی رسانه در دفتر کانون بسیج رسانه هم از دیگر برنامه‌های سازمان در هفته بسیج است.

تیموری در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات همه اصحاب رسانه شهر گرمدره  در انعکاس مطلوب اخبار شهر  و انعکاس به یادماندنی برنامه عظیم کنگره شهدا، ضمن دعوت جهت شرکت در برنامه‌های کانون  بسیج رسانه اظهار امیدواری کرد تا با انعکاس اخبار امید بخش و واقعی از خدماتی که مجموعه سازمان بسیج مستضعفین در زمینه‌های عمرانی، بهداشتی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی دیگر نهادها و ارگان‌های مسئول در کشور ارائه می‌کنند، دل‌های مردم سرافراز کشورمان را شاد و باعث ناامیدی و یاس بیشتر دشمنان این مرز و بوم ولایی شوند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme