خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / نشست کمیسیون فرهنگی با مدیران مدارس شهر گرمدره / بررسی مسائل آموزشی – فرهنگی وعمرانی مدارس

نشست کمیسیون فرهنگی با مدیران مدارس شهر گرمدره / بررسی مسائل آموزشی – فرهنگی وعمرانی مدارس

image_pdfimage_print

در نشست کمیسیون فرهنگی و مدیران مدارس شهر گرمدره با میرزایی مدیر آموزش و پرورش  ناحیه یک کرج وهمراهان  مسائل و مشکلات مدارس مطرح شد .

به گزارش اندیشه مردم ،صحاف مشاور فرهنگی شهردار و شورای اسلامی شهر گرمدره در این نشست  عنوان کرد :

امروز تحریم ناجوانمردانه علیه جمهوری اسلامی آسیب جدی به بخش آموزش در کشور زده است . شهرداری گرمدره   به نوعی بیشتر همگام با آموزش و پرورش و مدارس بوده است . آموزش و پرورش با شهرداری  های مربوطه خود همکاری دو طرفه ای باید داشته باشند . زمانی که ما امکانات رفاهی را در مدارس داشته باشیم فرزندان بهتر می توانند در بحث آموزش موفق شوند ..

مشاور فرهنگی شهردار و شورای اسلامی شهر گرمدره گفت : ما باید فرهنگ باقی صالحات را در مدارس برای خود به جای بگذاریم . مدارس گرمدره دارای مشکلات عدیده ای  است ، تجهیزات ایمنی سازی مدارس را تقویت کنید .شهرداری وشورای اسلامی گرمدره آمادگی هماهنگی با ناحیه آموزش و پرورش را دارد .

امیر مسعود محمدی ،مدیر دبیرستان امامت رمز موفقیت مدرسه خود را انجمن بسیار قوی عنوان نمود و گفت : بایستی آسیب های اجتماعی که از مهاجرت به شهر  صورت گرفته را مورد بررسی قرار دهیم  . چالشها و آسیب های اجتماعی در گرمدره بیشتر از نقاط دیگر استان است . بایستی فضاهای ورزشی را در مدارس محیا سازیم .

سعیدیان مهر ،مسئول کمیسیون فرهنگی شورا در رابطه با دغدغه مسائل عمرانی به مدیران مدارس تاکید کرد  : امور عمرانی مدارس را به انجمن واولیا بسپارید و خود به دنبال امور تربیتی و آموزش فرزندان شهربپردازید .

مهری بوستان رئیس انجمن مرکزی مدارس گرمدره با توجه به مشکلات سطح مدارس شهر از مشکل آسفالت مدرسه علوی تا هوشمند سازی مدارس ونبود امکانات آموزشی و ورزشی گفت وخاطر نشان کرد این امور با حمایت آموزش و پرورش موثر می شود .

وی در ادامه افزود : شادابی فرزندان با شادابی معلم شکل می گیرد برای شیفت بعد ازظهر مدارس ،جذب معلم بومی از شهر را پیشنهاد نمود .

منقچی رئیس انجمن اولیا ومربیان مُسکن در شهردیگر جواب نمی دهد وعنوان کرد : مُسکن در شهر با افزایش جمعیت  در گرمدره از این پس دیگر کارساز نیست وساخت مدرسه جدید در این شهر از واجبات است .

میرزایی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک کرج در این نشست افزود : مشکلات مدارس را در این ۵ ماه در گرمدره رصد کردم انسجام و همدلی بیشتری با بازدید میدانی از مدارس را خواهیم داشت .کمبود مشکلات سرایدار را در مدارس پیگیر هستیم .پیگیری تا اعلام وصول به عهده شهرداری و حمایت همه جانبه شما در مدارس شهر را شاهد بوده ایم .نگاه ویژه مسئولین شهر گرمدره به امر آموزش و پرورش است .مراقبت از فرزندان با آموزش روشهای جدید آموزش و پرورش و ارتباط معلمین ومدیران مدارس با اولیا فرزندان مثمر ثمر خواهد بود . قطعا ما تمام تلاشمان را می کنیم با محوریت شورای اسلامی مشکلات مدارس را حل و فصل نمائیم . میرزایی در ادامه افزود : قانون سرویس معلمان در مدارس از قانون حذف شده که این مشکل نه تنها در گرمدره بلکه  در آسارا نیز وجود دارد . در بحث خیرساز در مدرسه ولایت نیز ازاعتبارات ۹۸ آموزش و پرورش کمک خواهیم گرفت تا این مجموعه به بهره برداری برسد .

قول همکاری ، پیگیری تا وصول نتایج خوب و رعایت قوانین آموزش و پرورش ،گامی برای فرزندان گرمدره را خواهیم برداشت .

مدیران  دیگر مدارس  شهرنیز  مشکلات موجود در مدارس خود  را در این نشست عنوان نمودند .

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme