خانه / استانها / شمالی / استان البرز / گرمدره / نشست هم اندیشی بسیج رسانه و هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان البرز در دفتر بسیج رسانه برگزار گردید.

نشست هم اندیشی بسیج رسانه و هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان البرز در دفتر بسیج رسانه برگزار گردید.

image_pdfimage_print

نشست هم اندیشی بسیج رسانه و هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان البرز در دفتر بسیج رسانه برگزار گردید.

به گزارش اندیشه مردم ،جلسه هم اندیشی بسیح رسانه و هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان البرز در راستای توسعه و جذب جانبازان و معلولین به ورزش و بررسی مشکلات موجود در ورزش معلولین ؛امروز  برگزارگردید.

حمید براتی دبیر هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان البرز در این جلسه ضمن گزارشی از فعالیت های هیئت جانبازان ومعلولین به بیان راهکارهایی در زمینه توانمند سازی جانبازان ومعلولین توسط ورزش وهمچنین حمایت هیئت جانبازان ومعلولین از ورزشکاران واشاره به هم افزائی تمام دستگاه ها در این زمینه برای خدمتگذاری هر چه بیشتر به این عزیزان اشاره نمود .

محمد آهنگی مسئول دفتر امام جمعه گرمدره ضمن خیر مقدم به مسئولان محترم هیات ورزش های  جانبازان و معلولین استان البرز و مدعوین محترم و همچنین تقدیر و تشکر از مسئول و اصحاب محترم بسیج رسانه که مقدمات برپایی این جلسه را پیگیری و ترتیب دادند،افزود : امیدوارم این جلسه شروعی باشد جهت هر گونه حمایت مادی و معنوی افراد با معلولیت های مختلف ، شناخت ظرفیتهای این عزیزان و حضورشان در جامعه بین مردم و بکارگیریشان در  امور مختلف فرهنگی و ورزشی و اجتماعی ، تا حد بسیاری نه تنها باعث اعتماد به نفس و نشاط افراد معلول بلکه باعث انگیزه مضاعف خانواده آنها خواهد بود. از تمام پتانسیل های موجود جهت حمایت از ورزش جانبازان ومعلولین در شهر گرمدره استفاده خواهیم کرد . وی همچنین در ادامه این نشست افزود :انشالله در گام اول با تشکیل انجمن حمایت از معلولین شهر و جلسات متعدد و مستمر با مسئولان محترم شهر و استان بتوانیم جهت کشف و شکوفایی استعدادهای بالقوه معلولین عزیز و شناخت ظرفیت و توانایی این عزیزان گام های مفید و جدی را برداریم.

حسن سلگی مسئول ورزش وجوانان شهر گرمدره ضمن تقدیر از بسیج رسانه بابت برگزاری جلسه خاطر نشان کرد: استعدادهای بسیاری در شهر گرمدره وجود دارند که با سرمایه‌گذاری می‌توان به قهرمانی عزیزان امیدوار باشیم.

با توجه به استعدادهای ورزشی وقهرمانانی که در شهر وجود دارد قطعا با توجه و بها دادن به بچه های معلول نیز می توان در رشته های معلولین هم قهرمانی را بپرورانیم . باید این بچه ها توجه ویژه ای شود تا انشا الله بتوانیم در حیطه ورزش شرایط مناسبی را جهت تمرین این عزیزان فراهم کنیم . اختصاص یک سانس  از سالن های شهر به این عزیزان را در دستور کار خواهیم داشت .

محمد منیعی مسئول بسیج رسانه  گرمدره بابیان اینکه مسئولان باید نگاه ویژه ای به جانبازان  ومعلولین داشته باشند با ارائه راهکارها و بیان مطالب و مواردی در جهت بهبود وضعیت جانبازان و معلولین  شهر گرمدره  وتشکیل هیئت ورزشهای جانبازان ومعلولین در شهراشاره کرد و در پایان آمادگی بسیج رسانه  را جهت کمک به وضعیت ورزش شهر علی الخصوص رشته جانبازان و معلولین اعلام نمود.

رضا رجایی روابط عمومی هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان البرز نیز اعلام همکاری هیئت با بسیج رسانه و دیگر مجموعه های یاری رسان به این عزیزان در جهت تحقق وقهرمانی در رده های کشوری وجهانی یادآور شد .

حامد منیعی  کارشناس فرهنگی وفعال رسانه به  حمایت این عزیزان در شهر  اشاره کرد وافزود :  همگانی کردن ورزش و حضور بیشتر معلولان وجانبازان درفعالیت های ورزشی شهر  از دیگر اقداماتی است که همواره باید پیگیر آن باشیم.این جلسات راهبردی می تواند معنا و مفهوم فراوان و راهکارهای بزرگی را ترسیم کند.

وی همچنین همکاری وتعامل سازمان ها وارگان های مربوط در این خصوص را خواستار شد .

خانواده های ورزشکاران ومعلولین نیز مشکلات در زمینه ورزشی ومعیشتی وحمل ونقل و… را بیان نمودند  ومسئولین حاضر به بیان راهکارها و تبادل نظر پرداختند .

 

 

عکس : حامد سیار

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme