خانه / استانها / شمالی / استان البرز / 📌‍ “بیانیه #بسیج_رسانه شهرگرمدره بمناسبت #نهم_دی ماه”

📌‍ “بیانیه #بسیج_رسانه شهرگرمدره بمناسبت #نهم_دی ماه”

image_pdfimage_print

📌‍ “بیانیه #بسیج_رسانه شهرگرمدره بمناسبت #نهم_دی ماه”
بسم ربّ الشهداء و الصدیقین
مقام معظم رهبری :

»اینکه من عرض میکنم روز نُه دی در تاریخ ماندگار است، به خاطر این است. مردم بیدارند؛ شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه‌ی مناسب و مورد نیاز؛ این اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کاری را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد«.

چهل سال است که از روزهای بیداری ملت ولایتمدار ایران اسلامی می گذرد،
چهل سال است که ملتی با وعده ان تنصر الله ینصرکم همواره یثبت اقدامکم بوده است.

این ملت شریف در طی این چهل سال در جهت هم قدم شدن با اولیای الهی و امام زمان عج از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. اما همانطور که شیطان قسم خورد تا بشر را از مسیر هدایت منحرف سازد، امریکا و صهیونیسم و استکبار جهانی نیز بسیار تلاش کردند تا این ملت را از مسیر حق بازدارند؛ اما ملت بزرگ ایران هربار پاسخی در خور و بموقع به این نقشه های شوم دادند.

در شرایطی که خس و خاشاک زمان در غبار و هیاهوی وزش بادهای غرب و شرق اجازه هیچ سخن و استدلال عاقلانه و طرح هیچ سندی را نمی داد ملتی مومن و بصیر در یکی از حساس ترین ادوار پس از انقلاب بار دیگر به میدان آمد.

پس از انتخابات سال ۸۸ که در درونش آزمون حکمیت برای این ملت داشت، دشمنان و معاندان فتنه ای بپا کردند ولی این ملت پر شعور بار دیگر حماسه آفرید و نشان داد که لحظه ای از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی دست نخواهد کشید.

مردم سرزمین شکوهمند ایران اسلامی نشان دادند که ولایت را با جان و دل درک کرده و حریم ولایت خط قرمز آنان است.

قیام نهم دی ماه سال ۸۸ حاوی این پیام بود که این ملت بپای عهدش با امام زمان خود و نایب بر حقش ایستاده است و دست مایه بازی های سیاسی و دشمنی ها و توطئه ها نخواهد شد.

سرانجام و پس از هتک حرمت عاشورای حسینی ملت ولایت مدار تاب نیاورد و با خیل عظیم مشتاقان انقلاب جلوه گر وحدت امت اسلامی شد و در مقابل فتنه ای شوم همچون فتنه سال های جنگ، دفاعی مقدس و جانانه کرد.

کانون بسیج رسانه گرمدره ضمن اعلام انزجار از عادی سازی روابط دیپلماتیک مستقیم و غیر مستقیم با آمریکای جنایتکار، حفظ هوشمندی همه مسئولان نظام در تمامی قوا را با پای‌بندی مومنانه به تفکر انقلابی ملهم از آموزه‌های فکری امام و رهبری و پرهیز از بکارگیری عوامل فتنه و تفکرات لیبرالیستی و سکولاریستی برای نقش آفرینی در کرسی‌های قدرت را طلب می‌نماید و بر یکایک رسانه‌های متعهد و انقلابی است با درس‌آموزی از حماسه نهم دی‌ماه دسیسه‌های دشمنان در جهت ایجاد بی‌اعتمادی و نارضایتی مردم و اختلاف بین قوای لشکری و کشوری را رصد نموده و با ملاحظه آگاهانه مصالح نظام و رهبری، نقشه‌های شوم آنها را با روشنگری انقلابی و آتش به اختیار خنثی نمایند.
والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
🔹روابط عمومی بسیج رسانه شهرگرمدره🔹

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme