خانه / استانها / شمالی / استان البرز / کرج / مراسم افتتاحیه مسجد امام رضا (ع) در مسیر بزرگراه کرج به تهران

مراسم افتتاحیه مسجد امام رضا (ع) در مسیر بزرگراه کرج به تهران

image_pdfimage_print

با هدف توسعه و ترویج فرهنگ نماز؛

مسجد امام رضا (ع) در مسیر بزرگراه کرج به تهران افتتاح شد

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز از افتتاح مسجد بین راهی در مسیر بزرگراه کرج به تهران خبر داد و گفت: مسجد امام رضا(ع) در ابتدای پارک جنگلی گرمدره کرج افتتاح شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز از افتتاح مسجد بین راهی در مسیر بزرگراه کرج به تهران خبر داد و گفت: مسجد امام رضا(ع) در ابتدای پارک جنگلی گرمدره کرج افتتاح شد.

حجت الاسلام سیداکبر موسوی در خصوص افتتاح مسجد بین راهی در بزرگراه کرج به تهران گفت: این مراسم با حضور دکتر محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، حجت السلام و المسلمین واثق امام جمعه گرمدره و جمعی از مدیران، مسئولین و روحانیون استان البرز افتتاح شد.

موسوی در ادامه تصریح کرد: ۲ مسجد بین راهی، یکی در ابتدای ورودی هشتگرد و دیگری در ابتدای پارک جنگلی گرمدره برای نمازگزاران ساخته شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز افزود: مسجد امام رضا (ع) واقع در پارک جنگلی گرمدره با همت خیران و نیکوکاران همچنین اهتمام دستگاه های اجرایی استان امروز (۱۰ اردیبهشت) بهره برداری شد.

وی توضیح داد: تعداد مساجد بین راهی در سطح استان البرز به ۱۲ مسجد می رسد که بیشتر این مساجد در مسیر جاده کرج به چالوس قرار دارند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز بیان کرد: حفظ و نگهداری این مسجد به بخش خصوصی واگذار شده است

حجت الاسلام سیداکبر موسوی در پایان گفت: ساخت مساجد در مسیرهای مواصلاتی استان البرز با توجه به حجم عبور و مرور و بار ترافیکی، یکی از زمینه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme